AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş. – Türkiye genelindeki kargo ve dosya gönderilerinin toplama, dağıtım ve teslimat hizmetleri alım ihalesi

DAVET MEKTUBU

İşbu mektubumuzla AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş. için Lukoil Şirketler Grubunun Türkiye genelindeki kargo ve dosya gönderilerinin, ihale neticesinde belirlenecek Kargo şirketi ile sözleşme imzalanarak bu kargo şirketi tarafından mevcut hizmet kriterleri ve belirlenen ücret dahilinde; toplama, dağıtım ve teslimat işlerinin organizasyonunun gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

İhalesi için açık, iki aşamalı ihaleye sizi davet etmekteyiz.    

KISA TANITIM:

2019 Temmuz – 2021 Temmuz yılları içerisinde, 24 aylık süre ile hizmet

 

Organizatör (İşveren): 
AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş.
Posta adresi: Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335.
 
İhale tarihleri aşağıdaki gibidir:
İhale katılımı için siteye son kayıt tarihi:        04.07.2019;
İhale dokümanların teslim etme son tarihi:  19.07.2019;

Teknik Değerlendirmenin (1.aşama) tarihi: 26.07.2019 İşveren adresinde yapılacaktır. Kayıtlı İstekli temsilcilerin bulunması zorunlu değildir. Açık eksiltmeler (2. aşama) Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, adresinde olup tarih bilgisi ayrıca bildirilecektir.  2. aşamasında kayıtlı İstekli temsilcilerin bulunması zorunludur.

 
İhale numarası: № AK-TEP-T15

İhale katılımı için http://www.lukoil.com.tr/Auction/1 ‘LUKOIL İHALELERİ’ bölümde başvuru yapıldıktan sonra, ihale dokümantasyonu tarafınıza e-mail ile gönderilecektir.
İhale teklifleri Murat Köse adına, Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335, tel: 0 (212) 376 66 00 adrese teslim edilecektir. 

Bilgi ve destek için 0 (212) 376 66 00 (6612) veya mkose@lukoil.com.tr iletişim detaylarından ulaşabilirsiniz.


İsteklilerin özel dikkatine:  
İsteklerin aşağıda yer alan İhale Başvuru Formu ’nu doldurulması rica olunur. Başvuru formlarının kayıt yapılmasıyla ilgili bir sıkıntı yaşanmaması adına başvuru formunun ulaşıp ulaşmadığını e-mail ile teyit etmeniz rica olunur.

Saygılarımızla,

LUKOIL İhale Komisyonu