LUKOIL İstasyon İşletmeciliği Ltd. Şti. – Acenta modeli ile istasyon işletme servis hizmeti alımı

DAVET MEKTUBU

İşbu mektubumuzla LUKOIL İstasyon İşletmeciliği Ltd. Şti için Acenta modeli ile istasyon işletme servis hizmeti alımı İhalesi için açık, iki aşamalı ihaleye sizi davet etmekteyiz.   

ÖZET:

LUKOIL İstasyon İşletmeciliği Limited Şirketi, LUKOIL Grup şirketler bünyesinde mülk ya da maliklerden kiralanmış olan istasyon taşınmazlarında Acenta modeli ile istasyon işletmeyi planlamaktadır.


Organizatör (İşveren): 
LUKOIL İstasyon İşletmeciliği Ltd. Şti.
Posta adresi: Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335.
 
İhale tarihleri aşağıdaki gibidir:
İhale katılımı için siteye son kayıt tarihi:        15.05.2019;
İhale dokümanların teslim etme son tarihi:   22.05.2019;

Teknik Değerlendirmenin (1.aşama) tarihi: 24.05.2019 İşveren adresinde yapılacaktır. Kayıtlı İstekli temsilcilerin bulunması zorunlu değildir. Açık eksiltmeler (2. aşama) Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, adresinde olup tarih bilgisi ayrıca bildirilecektir.  2. aşamasında kayıtlı İstekli temsilcilerin bulunması zorunludur.

 
İhale numarası: № AK-TEP-T09

İhale katılımı için http://www.lukoil.com.tr/Auction/1 ‘LUKOIL İHALELERİ’ bölümde başvuru yapıldıktan sonra, ihale dokümantasyonu tarafınıza e-mail ile gönderilecektir.
İhale teklifleri Murat Köse adına, Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335, tel: 0 (212) 376 66 00 adrese teslim edilecektir. 

Bilgi ve destek için 0 (212) 376 66 00 (6612) veya mkose@lukoil.com.tr iletişim detaylarından ulaşabilirsiniz.


İsteklilerin özel dikkatine:  
İsteklerin aşağıda yer alan İhale Başvuru Formu ’nu doldurulması rica olunur. Başvuru formlarının kayıt yapılmasıyla ilgili bir sıkıntı yaşanmaması adına başvuru formunun ulaşıp ulaşmadığını e-mail ile teyit etmeniz rica olunur.

Saygılarımızla,

LUKOIL İhale Komisyonu