AKPET GAZ A.Ş. – MERSİN CNG TERMİNALİ KAPASİTE ARTIŞI (EK KOMPRESÖR İLAVESİ) ANAHTAR TESLİM İŞİ

DAVET MEKTUBU

İşbu mektubumuzla AKPET GAZ A.Ş. – MERSİN CNG TERMİNALİ KAPASİTE ARTIŞI (EK KOMPRESÖR İLAVESİ) ANAHTAR TESLİM İŞİ ihalesi için açık, iki aşamalı ihaleye sizi davet etmekteyiz.

KAPSAM

AKPET ‘in Mersin CNG Terminali kapasite artışı amaçla ek kompresör alımı, nakliyesi ve montajı, malzeme ve işçilik dahil olacak şekilde, sözleşmeye, şartnameye, planlara ve spesifikasyonlara uygun şekilde anahtar teslim tamamlanması işleridir.

 

Organizatör (İşveren): 
AKPET GAZ A.Ş.
Posta adresi: Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335
 
İhale tarihleri aşağıdaki gibidir:
İhale katılımı için siteye son kayıt tarihi:    
   07.07.2022
İhale dokümanların teslim etme son tarihi: 
  21.07.2022

Teknik Değerlendirmenin (1.aşama) tarihi:    28.07.2022 İşveren adresinde yapılacaktır. Kayıtlı İstekli temsilcilerin bulunması zorunlu değildir. Açık eksiltmeler (2. aşama) online görüntülü olup tarih bilgisi ayrıca bildirilecektir.  2. aşamasında kayıtlı İstekli temsilcilerin bulunması zorunludur.

İhale numarası: № AK-TEP-T13

İhale katılımı için http://www.lukoil.com.tr/Auction/1 ‘LUKOIL İHALELERİ’ bölümde başvuru yapıldıktan sonra, ihale dokümantasyonu tarafınıza e-mail ile gönderilecektir. İhale teklifler 1 teklif – teknik zarf, 1 teklif – ticari zarf olacak şeklinde aşağıdaki adese gönderilecektir. Sözleşme ve ekleri, teknik şartnameler ve diğer ihale belgeler kaşe-imza olacak şeklinde gönderilecektir. Zarf harici teklifler kabul edilmeyecektir.  

İhale teklifleri Murat Köse adına, Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335, tel: 0 (212) 376 66 00 adrese teslim edilecektir. 

Bilgi ve destek için 0 (212) 376 66 00 (6612) veya mkose@lukoil.com.tr iletişim detaylarından ulaşabilirsiniz.

İsteklilerin dikkatine:  
İsteklerin aşağıda yer alan İhale Başvuru Formu ’nu doldurulması rica olunur. Başvuru formu doldurulması için Internet Explorer kullanılması önerilir. Başvuru formlarının kayıt yapılmasıyla ilgili bir sıkıntı yaşanmaması adına başvuru formunun ulaşıp ulaşmadığını e-mail ile teyit etmeniz rica olunur. Başvuru formu doldurmadan ihale dokümantasyonu gönderilmeyecektir. Teknik ve Ticari zarf teklifleri göndermeyen katılımcı firmalar teknik ve ticari değerlendirme aşamasına alınmayacaklar.

Saygılarımızla,

Akpet İhale Komisyonu