AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş. – MERSİN TERMİNALİ DEPOLAMA TANKLARI DIŞ CİDAR (YÜZEY) KUMLAMA VE EPOKSİ KAPLAMA (BOYA ) ve 3 ADET DEPOLAMA TANKI ÇATI DEĞİŞİM İŞLERİ İHALESİ

DAVET MEKTUBU

İşbu mektubumuzla AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş. için MERSİN TERMİNALİ DEPOLAMA TANKLARI DIŞ CİDAR (YÜZEY) KUMLAMA VE EPOKSİ KAPLAMA (BOYA ) ve 3 ADET DEPOLAMA TANKI ÇATI DEĞİŞİM İŞLERİ İHALESİ için açık, iki aşamalı ihaleye sizi davet etmekteyiz.    

KAPSAM:

AKPET ‘in Mersin Terminali Depolama Tankları dış cidar kumlama ve epoksi kaplama (boya) ve 3 adet depolama tankı çatı saç değişim işlerinin malzeme ve işçilik dahil olacak şekilde, sözleşmeye, şartnameye, planlara ve spesifikasyonlara uygun şekilde tamamlanması işleridir. 

 

Hizmet Yeri (Tesis): Mersin Dolum Tesisi Abdullah Şahutoğlu Mah. Kervanyolu Sk. No: 26 Akdeniz/MERSİN

 

Organizatör (İşveren): 
AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş.
Posta adresi: Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335.
 
İhale tarihleri aşağıdaki gibidir:
İhale katılımı için siteye son kayıt tarihi:       21.05.2021  
İhale dokümanların teslim etme son tarihi:   04.06.2021

Teknik Değerlendirmenin (1.aşama) tarihi:   07.06.2021

Açık eksiltme toplantısı (2.aşama) tarihi:     14.06.2021

Açık eksiltme toplantısı online olup saat bilgisi ayrıca bildirilecektir. 

 
İhale numarası: № AK-TEP-T09

İhale katılımı için http://www.lukoil.com.tr/Auction/1 ‘LUKOIL İHALELERİ’ bölümde başvuru yapıldıktan sonra, ihale dokümantasyonu tarafınıza e-mail ile gönderilecektir.
İhale teklifleri Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335, Tel: (0212)376 66 00 adrese Murat Köse alıcı adına gönderilecektir. 

Bilgi ve destek için
mkose@lukoil.com.tr iletişim adresten ulaşabilirsiniz.

İsteklilerin dikkatine:  
İsteklerin aşağıda yer alan İhale Başvuru Formu ’nu doldurulması rica olunur. Başvuru formu doldurulması için Internet Explorer kullanılması önerilir. Başvuru formlarının kayıt yapılmasıyla ilgili bir sıkıntı yaşanmaması adına başvuru formunun ulaşıp ulaşmadığını e-mail ile teyit etmeniz rica olunur. Başvuru formu doldurmadan ihale dokümantasyonu gönderilmeyecektir.

Saygılarımızla,

LUKOIL İhale Komisyonu