AKPET GAZ A.Ş. – OTOGAZ İSTASYONLARI LPG TANK SEVİYELERİ TAKİP, KAYIT VE RAPORLAMA SİSTEMİ KURULUMU İHALESİ

DAVET MEKTUBU

İşbu mektubumuzla AKPET GAZ A.Ş. – OTOGAZ İSTASYONLARI LPG TANK SEVİYELERİ TAKİP, KAYIT VE RAPORLAMA SİSTEMİ KURULUMU İHALESİ için açık, iki aşamalı ihaleye sizi davet etmekteyiz.

KAPSAM

a. LPG İstasyonları’nda / Bayileri’nde tesis edilmiş toplam LPG TANKI SAYISI kadar CİHAZ’ın sahadaki istasyonlara montajı.

b. STS Yazılımı’nın, Server’da kurulup çalışır vaziyette teslim edilmesi.

c. Sözleşme süresi boyunca STS’nin aktif şekilde çalışması için olası arıza durumlarında gerekli çözümlerin sunulması.

d.İşbu Sözleşme herhangi bir nedenle sona erse dahi STS’nin devamlılığının sağlanması.

e. Sözleşme bitiminden sonra CİHAZLAR ve STS çalışmaya devam edebilecek, AKPET tarafından izlenebilir ve kullanılabilir olacaktır. Sözleşme bitiminden sonra, STS ve CİHAZLAR için hizmet alımı bu sözleşmenin kapsamı dışındadır.


Organizatör (İşveren): 
AKPET GAZ A.Ş.
Posta adresi: Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335.
 
İhale tarihleri aşağıdaki gibidir:
İhale katılımı için siteye son kayıt tarihi:      04.07.2021
İhale dokümanların teslim etme son tarihi:  26.07.2021

Teknik Değerlendirmenin (1.aşama) tarihi:  28.07.2021 İşveren adresinde yapılacaktır. Kayıtlı İstekli temsilcilerin bulunması zorunlu değildir. Açık eksiltmeler (2. aşama) online görüntülü olup tarih bilgisi ayrıca bildirilecektir.  2. aşamasında kayıtlı İstekli temsilcilerin bulunması zorunludur.

 
İhale numarası: № AK-TEP-T13

İhale katılımı için http://www.lukoil.com.tr/Auction/1 ‘LUKOIL İHALELERİ’ bölümde başvuru yapıldıktan sonra, ihale dokümantasyonu tarafınıza 3 gün içerisinde e-mail ile gönderilecektir.
İhale teklifleri Murat Köse adına, Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335, tel: 0 (212) 376 66 00 adrese teslim edilecektir. 

Bilgi ve destek için 0 (212) 376 66 00 (6612) veya
mkose@lukoil.com.tr iletişim detaylarından ulaşabilirsiniz.


İsteklilerin dikkatine:  
İsteklerin aşağıda yer alan İhale Başvuru Formu ’nu doldurulması rica olunur. Başvuru formu doldurulması için Internet Explorer kullanılması önerilir. Başvuru formlarının kayıt yapılmasıyla ilgili bir sıkıntı yaşanmaması adına başvuru formunun ulaşıp ulaşmadığını e-mail ile teyit etmeniz rica olunur. Başvuru formu doldurmadan ihale dokümantasyonu gönderilmeyecektir.

Saygılarımızla,

LUKOIL İhale Komisyonu