AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş. – İZMİT TERMİNALİ DEPOLAMA TANKLARI DIŞ CİDAR (YÜZEY) KUMLAMA VE EPOKSİ KAPLAMA (BOYA) İŞLERİ İHALESİ

DAVET MEKTUBU

İşbu mektubumuzla AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş. için İZMİT TERMİNALİ DEPOLAMA TANKLARI DIŞ CİDAR (YÜZEY) KUMLAMA VE EPOKSİ KAPLAMA (BOYA) İŞLERİ için açık, iki aşamalı ihaleye sizi davet etmekteyiz.    

KAPSAM:

İzmit Terminali Depolama Tankları dış cidar kumlama ve epoksi kaplama (boya) işlerinin malzeme ve işçilik dahil olacak şekilde, sözleşmeye, şartnameye, planlara ve spesifikasyonlara uygun şekilde tamamlanması işleridir.  

 

Hizmet Yeri (Tesis): Güney Mahallesi Kabakoz Mevkii Körfez / İZMİT

 

Organizatör (İşveren): 
AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş.
Posta adresi: Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335.
 
İhale tarihleri aşağıdaki gibidir:
İhale katılımı için siteye son kayıt tarihi:      20.04.2021
İhale dokümanların teslim etme son tarihi:  30.04.2021

Teknik Değerlendirmenin (1.aşama) tarihi:  04.05.2021

Açık eksiltme toplantısı (2.aşama) tarihi:     07.05.2021

Açık eksiltme toplantısı online olup saat bilgisi ayrıca bildirilecektir. 

 
İhale numarası: № AK-TEP-T06

İhale katılımı için http://www.lukoil.com.tr/Auction/1 ‘LUKOIL İHALELERİ’ bölümde başvuru yapıldıktan sonra, ihale dokümantasyonu tarafınıza e-mail ile gönderilecektir.
İhale teklifleri Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335, Tel: (0212)376 66 00 adrese Murat Köse alıcı adına gönderilecektir.  

Bilgi ve destek için mkose@lukoil.com.tr iletişim adresten ulaşabilirsiniz.


İsteklilerin dikkatine:  
İsteklerin aşağıda yer alan İhale Başvuru Formu ’nu doldurulması rica olunur. Başvuru formu doldurulması için Internet Explorer kullanılması önerilir. Başvuru formlarının kayıt yapılmasıyla ilgili bir sıkıntı yaşanmaması adına başvuru formunun ulaşıp ulaşmadığını e-mail ile teyit etmeniz rica olunur. Başvuru formu doldurmadan ihale dokümantasyonu gönderilmeyecektir.

Saygılarımızla,

LUKOIL İhale Komisyonu