AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş. – Temizlik, Bahçe ve Bitki Bakımı, Çay Servisi Hizmetleri alımı ihalesi

DAVET MEKTUBU

İşbu mektubumuzla AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş. için Temizlik, Bahçe ve Bitki Bakımı, Çay Servisi Hizmetleri alımı ihalesi için açık, iki aşamalı ihaleye sizi davet etmekteyiz.      

KISA TANITIM:

LUKOIL Grup Şirketlerinin faaliyette bulunduğu Akatlar Mah. Ebulula Mardin Cad. No:22 Maya Park Tower 1, Beşiktaş/İstanbul adresindeki merkez ofisin tamamının genel temizlik hizmetlerinin, çay, kahve ve sair ikram servis dağıtım hizmetlerinin ve bahçe bakım hizmetlerinin 1 yıl süreyle yerine getirilmesi işini kapsamaktadır.  

 

İşveren: 
AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş.
Adres: Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335
 
İhale tarihleri aşağıdaki gibidir:
İhale katılımı için siteye son kayıt tarihi:         11.02.2022
İhale dokümanların teslim etme son tarihi:     25.02.2022

Teknik Değerlendirmenin (1.aşama) tarihi: 28.02.2022 İşveren adresinde yapılacaktır. Kayıtlı İstekli temsilcilerin bulunması zorunlu değildir. Açık eksiltmeler (2.aşama) online görüntülü olup tarih bilgisi ayrıca bildirilecektir. 2. aşamasında kayıtlı İstekli temsilcilerin bulunması zorunludur.

 
İhale numarası: № AK-TEP-T03

İhale katılımı için http://www.lukoil.com.tr/Auction/1 ‘LUKOIL İHALELERİ’ bölümde başvuru yapıldıktan sonra, ihale dokümantasyonu tarafınıza e-mail ile gönderilecektir.
İhale teklifleri Murat Köse adına, Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335, tel: 0 (212) 376 66 00 adrese teslim edilecektir. 

Bilgi ve destek için 0 (212) 376 66 00 (6612) veya
mkose@lukoil.com.tr iletişim detaylarından ulaşabilirsiniz.

İsteklilerin özel dikkatine:  
İsteklerin aşağıda yer alan İhale Başvuru Formu ’nu doldurulması rica olunur. Başvuru formlarının kayıt yapılmasıyla ilgili bir sıkıntı yaşanmaması adına başvuru formunun ulaşıp ulaşmadığını e-mail ile teyit etmeniz rica olunur.

Saygılarımızla,

LUKOIL İhale Komisyonu