AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş. – Değerli Madde (Ulusal Marker) Taşıma Hizmet Alımı İhalesi

DAVET MEKTUBU

İşbu mektubumuzla AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş. için Değerli Madde (Ulusal Marker) Taşıma Hizmet Alımı İhalesi için açık, iki aşamalı ihaleye sizi davet etmekteyiz.    

KAPSAM:

Türkiye genelinde hizmet kapsamında belirtilen güzergâhlarda akaryakıta katılan maddenin silahlı olarak taşıma güvenliği ve koruma hizmetlerinin sağlanmasıdır. Hizmet sağlayıcı Değerli Madde’yi Kocaeli İli Gebze İlçesindeki TÜBİTAK Araştırma Merkezinden alarak Körfez, Mersin, Samsun, Kırıkkale, Antalya, M.Eriğlisi varış noktalarında bulunan tesislere 5188 Sayılı Kanun ve Uygulama Yönetmeliği ile ilgili diğer mevzuat uyarınca güvenli şekilde taşınmasını sağlayacaktır.

Organizatör (İşveren): 
AKPET Akaryakıt Dağıtım A.Ş.

Posta adresi: Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335.
 
İhale tarihleri aşağıdaki gibidir:
İhale katılımı için siteye son kayıt tarihi:      29.01.2021
İhale dokümanların teslim etme son tarihi:  12.02.2021

Teknik Değerlendirmenin (1.aşama) tarihi: 15.02.2021 İşveren adresinde yapılacaktır. Kayıtlı İstekli temsilcilerin bulunması zorunlu değildir. Açık eksiltmeler (2. aşama) Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, adresinde olup tarih bilgisi ayrıca bildirilecektir.  2. aşamasında kayıtlı İstekli temsilcilerin bulunması zorunludur.

 
İhale numarası: № AK-TEP-T01

İhale katılımı için http://www.lukoil.com.tr/Auction/1 ‘LUKOIL İHALELERİ’ bölümde başvuru yapıldıktan sonra, ihale dokümantasyonu tarafınıza e-mail ile gönderilecektir.
İhale teklifleri Murat Köse adına, Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cd, Maya Park Tower 1, No.22, Beşiktaş, İstanbul, 34335, tel: 0 (212) 376 66 00 adrese teslim edilecektir. 

Bilgi ve destek için 0 (212) 376 66 00 (6612) veya mkose@lukoil.com.tr iletişim detaylarından ulaşabilirsiniz.


İsteklilerin özel dikkatine:  
İsteklerin aşağıda yer alan İhale Başvuru Formu ’nu İnternet Explorer üzerinden doldurulması rica olunur. Başvuru formlarının kayıt yapılmasıyla ilgili bir sıkıntı yaşanmaması adına başvuru formunun ulaşıp ulaşmadığını e-mail ile teyit etmeniz rica olunur.

Saygılarımızla,

LUKOIL İhale Komisyonu